گروه‌های کارشناسی و تحقیقاتی ما با ایجاد کتابخانه‌ای از الگوریتم‌ها که پیوسته در حال رشد و تکمیل هستند، موفق به ارائه نرم‌افزاری هوشمند گردید اند، که همواره در حال ارتقا و پیشرفت است.

 تصاویر حاصل شده توسط سخت‌افزار دستگاه، به وسیله الگوریتم‌های پیشرفته و هوشمند به منظور ایجاد تصویر سه بعدی کامل، به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان ممکن پردازش می‌گردند.

 

Fuel 3D Studio

 تصاویر سه بعدی ایجاد شده توسط اسکنیفای دارای کیفیت بسیار بالایی هستند، شما می‌توانید این تصاویر را در نرم‌افزار منحصر به فرد ما به راحتی ویرایش نماید.

وجود قابلیت‌های توسعه یافته در نرم‌افزار Fuel 3D Studio این اجازه را به علاقه‌مندان تکنولوژی سه بعدی (از مبتدی تا پیشرفته) می‌دهد که به راحتی هر چه تمام تر به ویرایش تصاویر سه بعدی بپردازند.

  به منظور اتصال تصاویر سه بعدی گرفته شده باید قسمت‌هایی از تصاویر که مورد نیاز نیست پایش گردد. در نرم‌افزار Fuel 3D Studio به سادگی و تنها با استفاده از مکان نمای موس قادر خواهید بود، قسمت‌های اضافی را پایش نماید.

 

 به مانند چسباندن دو قطعه تصویر واقعی به یکدیگر، ابزار چسباندن نرم‌افزار، این امکان را در اختیار شما می‌گذارد که به سادگی از چندین اسکن انجام شده یک تصویر 360 درجه از نمونه ایجاد کنید.

 

 

 در صورتی که اسکنر اسکنیفای قادر به ضبط قسمت‌هایی از نمونه نباشد، با استفاده از ابزار ترمیم موجود در نرم‌افزار می‌توانید حفره‌ها و قسمت‌های از دست رفته را ترمیم کنید.

با استفاده از ابزار بهینه‌ساز مش این توانایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با حذف سطوح و مش‌های خشن به یک سطحی یکنواخت و نرم دست بیابید.